Hot Sale Large Automatic 1584 Chicken Egg Incubator manufacturers and suppliers | Yunboshi

Hot Sale Large Automatic 1584 Chicken Egg Incubator

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  употреба:
  Птица, пилешко, патка, ЕМУ, гуска, ној, Влечуги, Турција
  Јајце капацитет (парчиња):
  1584
  состојба:
  нови
  Место на потекло:
  Jiangsu, Кина (континентална)
  Бренд име:
  Фен за
  Напон:
  220V
  Моќност (W):
  280W
  Димензија (L * W * H):
  1000 * 710 * 1660mm
  Тежина:
  70kgs
  Потврдување:
  CE ISO
  Гаранција:
  3 години
  боја:
  Брегот на Слоновата
  Напон:
  220V 50HZ
  моќ:
  280W
  температурен опсег:
  5-50 ℃
  опсег на влажноста на прикажување:
  1-99%
  надворешен големина:
  1000 * 710 * 1660mm
  полици:
  5pcs
  материјал:
  легура на алуминиум
  MOQ:
  1pc
  сертификати:
  CE ISO
  По-продажба на услуги, ако:
  Не странство услуга обезбедени

  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  50 Парче / Парчиња месечно Пилешко јајца Инкубаторот
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  Пилешко јајца Инкубаторот Пакет: иверица или извоз картон.
  Порт
  Шангај

  Опис на производот

   

  Име на производ: Топла Продажба Голем Автоматско 1584 Пилешко јајца Инкубаторот

   

   

   

   

   Пилешко јајца Инкубаторот Спецификација

  модел  пилешко јајца патка јајце плаша јајца јајце од ној L * W * H (mm) Бруто тежина (kg) 
  YBSFD-1584 1584 1134 3978 576 1000 * 710 * 1660 150

   

  Пилешко јајца Инкубаторот Карактеристики

  • Дигитален прикажување на температурата, влажноста и претворање на фреквенција
  • Комплетна автоматски контрола на температурата
  • Комплетна автоматски влажност контрола
  • Комплетна автоматски јајца вртење
  • Комплетна автоматски алармантна 
  • Целосна автоматски и вентилаторот за ладење
  • Назад итни систем
  • Микропроцесор, целосно автоматски инкубатор
  • На јаглен, електрична енергија два греење метод
  • Шрафирање стапка на повеќе од 98%.
  детални слики

   Пилешко јајца Инкубаторот детални слики

  Пакување и испорака

  Пилешко јајца Инкубаторот Пакување и испорака

   

  Пилешко јајца Инкубаторот Пакување: Картон или иверица.

   

  Пилешко јајца Инкубаторот Испорака: од страна на морето, од воздух и од Express

   

   

  Информации за претпријатието

     Бидејќи бевме основана во 2004 година, ние секогаш се придржуваат до идејата за "професија и квалитет за воспоставување на добро корпоративно систем. " 

      Вашиот успех е нашиот извор. Нашата компанија има политиката на "квалитет прво, прво корисниците". Им посакуваме топло добредојде на сите партнери во земјата и странство да соработуваат со нас.

  Најчесто поставувани прашања

  1. Може да се прилагодите на производ?

        Yes, we can customize any products according to customer's requirements. Such as voltage, plug and shelf.

   

  2. начин на плаќање Кои правиш?

       PayPal, Запад Унија, T / T, i ѓ да поставите вашата цел на Alibaba, можете да плаќаат со кредитна картичка  (100% плаќање однапред.)

   

  3. Кои испорака е на располагање?

        Од страна на морето, од воздух, од страна на експлицитни или како на вашите барања.

   

  4. Која земја ќе се извезени?

        Ние сме биле извезени во многу земји, сите од целиот свет, како Малезија, Виетнам, Тајланд, САД, Франција, Шпанија, Мексико, Дубаи, Јапонија, Кореја, Германија, Porland Итн

   

  5. Колку време е време на испорака?

        Во рок од 15 работни дена.


 • Претходна:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас