High and Low Temperature Humidity Environment Test Chamber manufacturers and suppliers | Yunboshi

Lartë dhe të ulët Temperatura Lagështia Ambient Dhoma Test

special

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  YUNBOSHI
  Numri Modeli:
  GDC4005
  fuqia:
  Elektronike, 2500W
  Perdorimi:
  Auto Testing Machine
  Emri i produktit:
  Lagështia Mjedisi Dhoma Test
  Voltage:
  220V 50Hz
  Shkallë temperature:
  -20-150 ℃
  Temperatura luhatje:
  ≤0.5 ℃
  Temperatura uniformitetin:
  ≤2 ℃
  Koha Rimëkëmbjes:
  ≤5 min
  material:
  çelik i pandryshkshëm
  Madhësia e brendshme:
  350 * 400 * 400mm
  Madhësia e jashtme:
  730 * 880 * 1440mm

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  50 Copë / copë në muaj Lagështia Mjedisit Dhomës Test
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  paketim Lagështia Mjedisi Dhoma Test: rasti kompensatë.
  port
  Shanghai
  Koha Lead :
  Dërguar në 15 ditë pas pagesës

   

  Llojet kryesore të Dhomës Test

  përshkrim i produktit

  Emri i produktit: Lagështia Mjedisi Dhoma Test

   

  Lagështia Mjedisit Test Dhoma Specifikimi

  model

  GDC4005

  Madhësia Inner (mm)

  350 * 400 * 400

  Madhësia e jashtme (mm)

  730 * 880 * 1440

  Temperatura e rrezikshmërisë

  ≤ ± 0.5 ° C

  Temperatura Uniformiteti

  ≤ ± 2 ° C

  Temperatura  Gama

  -20 ~ + 150 ° C  

  pushtet

  2500W

  Rimëkëmbjes Koha

  ≤5 min

  Lagështia Mjedisit Test Dhoma Aplikacion

  • Zbatueshme për të  lëndëve të para dhe veshja
  • Të zbatueshme për elektricist elektronike, aplikim në shtëpi dhe automotive
  • Zbatueshme për  instrumentet dhe metra, kimikatet elektronike, pjesë këmbimi
  • Veshje në përshtatshmërinë e temperaturës dhe lagështia e mjedisit provë.

  Lartë dhe të ulët Temperatura Lagështia shokut termik Chamber Test Karakteristikat

  • Miratimi importuar ekran dixhital kontrollit të temperaturës metër, lagështi, temperaturë dhe lagështia kontrollin e figurës.
  • Dhoma punës është bërë nga cilësi të lartë 304 çelik inox pjatë pasqyrë, predhë plastike elektrostatike spërkatje dhe shtresa efikas izolim termik.
  • Miraton h avull metodën umidifying, automatike lak qarkullimit të ujit, me funksionet e ujit automatike mbushje.
  • Dera është e pajisur me dritare të madhe shikimin, instalimin shtëpie ndriçim, mund të vëzhgojnë testi statusin provë të mostrës.
  • Instaluar kabllo vrimë provë, mostër provë energjisë elektrike për provë.
  • Kemi mbi temperaturën, mungesa e ujit, pajisje rrjedhje të mbrojtjes të tilla si një siguri.

  Lagështia Mjedisit Test Dhoma model

  Numri i modelit Size Inner (mm) OuterSize (mm) Shkallë temperature pushtet
  GDC4010 500 * 450 * 500 980 * 830 * 1560 -20 ~ 150 ℃ 3500W
  GDC6005 400 * 350 * 400 920 * 750 * 1460 -40 ~ 150 ℃ 4000W
  GDC6010 500 * 450 * 500 1020 * 850 * 1660 -40 ~ 150 ℃ 4500W
  GDC8010 1000 * 1000 * 1000 1520 * 1450 * 2310 -65 ~ 150 ℃ 8500W

   

  Related Products

  Lagështia Mjedisit Test Dhoma Faqet Product

   

  Packaging & Shipping

  Lagështia Mjedisit Test Dhoma Packaging & Shipping

  Paketimi: Rasti polywood.

  Delivery: Brenda 15 ditëve.

  kompania e Informacionit

      Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

     Yo suksesi ur është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

  FAQ

   1. A mund të rregulloje produkt?

        Po, ne mund ta rregulloje ndonjë produkt sipas kërkesave të klientit.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

        PayPal, West Union, T / T, (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Kjo është rreth 5-15 ditë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!