Hot Sale Large Automatic 1584 Chicken Egg Incubator manufacturers and suppliers | Yunboshi

Hot Sale Large Automatic 1584 Chicken Egg Incubator

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Perdorimi:
  Bird, Chicken, Duck, Emu, Goose, struc, Reptile, Turkey
  Veza Kapaciteti (copë):
  1584
  Gjendja:
  I ri
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Tharësi i
  Voltage:
  220V
  Fuqia (W):
  280W
  Dimension (L * W * H):
  1000 * 710 * 1660mm
  Pesha:
  70kgs
  Certifikimi:
  CE ISO
  garanci:
  3 vjet
  ngjyrë:
  fildish
  tension:
  220V 50Hz
  fuqia:
  280W
  shkallë temperature:
  5-50 ℃
  Lagështia ekran varg:
  1-99%
  Madhësia e jashtme:
  1000 * 710 * 1660mm
  Rafte:
  5pcs
  material:
  aliazh alumini
  MOQ:
  1pc
  certifikatat:
  CE ISO
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Nuk ka shërbim jashtë shtetit me kusht

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  50 Copë / copë në muaj Chicken Veza Inkubatori
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Chicken Veza Inkubatori Paketa: kompensatë apo eksport kartoni.
  port
  Shanghai

  përshkrim i produktit

   

  Emri i produktit: Shitje Hot Large Automatic 1584 Chicken Veza Inkubatori

   

   

   

   

   Chicken Veza Inkubatori Specifikimi

  model  vezë pule Duck vezë vezë trembem struci vezë L * W * H (mm) peshë të rëndë (kg) 
  YBSFD-1584 1584 1134 3978 576 1000 * 710 * 1660 150

   

  Chicken Veza Inkubatori Karakteristikat

  • Digital shfaqja e temperaturës, lagështia dhe duke e kthyer frekuencën
  • Full automatikisht kontrollin e temperaturës
  • Full kontrollin automatikisht lagështia
  • Full automatikisht vezë kthyer
  • Full automatikisht alarmante 
  • Të plotë ftohjes dhe freskore automatikisht
  • Sistemi Back emergjente
  • Mikrokoordinator, inkubator plotësisht automatike
  • Duke përdorur qymyr, metoda e energjisë elektrike dy ngrohje
  • Vizim Shkalla më shumë se 98%.
  Imazhet e detajuara

   Chicken Veza Inkubatori imazhe të detajuara

  Packaging & Shipping

  Chicken Veza Incubator Packaging & Shipping

   

  Chicken Veza Inkubatori Paketimi: kuti kartoni ose kompensatë.

   

  Chicken Veza Inkubatori Shipping: Nga deti, nga ajri apo nga Express

   

   

  kompania e Informacionit

     Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

      Suksesi juaj është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

  FAQ

  1. A mund të rregulloje produkt?

        Yes, we can customize any products according to customer's requirements. Such as voltage, plug and shelf.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

       PayPal, Union West, T / T, Unë f ju vendosni porosinë tuaj në Alibaba, ju mund të paguani me kartë krediti  (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Brenda 15 ditëve pune.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne