Industrial Use Industrial Drying Oven manufacturers and suppliers | Yunboshi

Përdorim industrial industriale furrë tharje

special

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Gjendja:
  I ri
  Lloji:
  tharje Oven
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  yunboshi
  Numri Modeli:
  DHG-9053A
  Voltage:
  220V 50Hz
  Fuqia (W):
  750
  Dimension (L * W * H):
  420 * 350 * 350mm
  Pesha:
  72kg
  Certifikimi:
  CE ISO
  Emri i produktit:
  Industriale Tharje Oven
  Ngjyra Industrial furrë tharje:
  fildish ose blu
  shkallë temperature:
  RT + 10 ~ 250 ℃
  Temperatura luhatje:
  ± 1 ℃
  Rezoluta Temperatura:
  0,1 ℃
  tension:
  220V 50Hz
  Temperatura e punës:
  + 5 ~ 40 ℃ Industrial furrë tharje
  Industrial furrë tharje të energjisë:
  750W
  Koha Varg:
  1 ~ 9999min
  Industrial furrë tharje Materiali:
  çelik i pandryshkshëm
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Nuk ka shërbim jashtë shtetit me kusht
  garanci:
  1 vit

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  50 Copë / copë në muaj Industriale furrë tharje
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Industrial furrë tharje Paketimi: kompensatë apo eksport kartoni.
  port
  Shanghai
  Koha Lead :
  10-15 ditë

  Llojet kryesore të furrë tharje

  përshkrim i produktit

  Industriale Tharje Oven

   

   

  Tharje industriale Oven Specifcation

   

  Emri i produktit Industriale Tharje Oven
  model DHG-9053A
  raft 2 copë
  pushtet 750W
  tension 220V 50Hz
  koha Gama 1 ~ 9999min
  Temperatura të punës + 5-40 ℃
  Temp. Kontrolli Gama RT + 10 ~ 250 ℃
  Temp. Rezoluta / Temp. luhatje 0,1 ℃ / ± 1 ℃
  Outer Material çeliku , trashësi 1.2mm si.
  brenda materiale SS, thinckness si 3mm.
  Outer Size (mm) W705 * D53 0 * H530
  Brenda Dhoma (mm) W420 * D350 * H350

   

  Tharje industriale Oven Aplikim

  • produkte të qelqit Industri off flluskë vakum;
  • industriale dhe minierave ndërmarrjet, universitetet, kërkimore shkencore dhe laboratorëve të ndryshme;
  • artikuj depozituara nën vakum ose qeramike, ngjitës, ngjyra, lodra plastike, zanate rrëshirë, qirinj, fishekë printer.   

  Industrial furrë tharje Features

  • Riorganizuar dizajn hark pioneered nga shell është e ftohtë-mbështjellë pjatë çeliku llak elektrostatike;  
  • Liner janë bërë prej çeliku inox, gjysmë-rrethore dizajn katror është më i përshtatshëm për të pastruar;    
  • Ngushtësi e derës shasi rregullores krejtësisht arbitrare nga ana e përdoruesit,   forma e përgjithshme e vulave derë gome silikoni, për të siguruar dhomën e lartë vakum; 
  • Struktura drejtkëndëshe i studios lokale, në mënyrë që vëllimi maksimal efektiv, me dyer çeliku, plumb-provë derë qelqi të dyfishtë,  në mënyrë që të materialeve të trajnimit të lejojë përdoruesit për të vëzhguar studio në një shikim.

   

  Tharje Industrial Oven Accessories Optional

  • printer
  • port RS485 dhe komunikimi
  • 25mm / 50mm / 100mm port kabllo
  • Independent kufizuar kontrollues temperatura
  • Procedura mendor kontrollues temperatura
  • Mendor kristal likuid procedure temperture kontrollues
  Related Products

  Industriale furrë tharje Related Products 

   

  Packaging & Shipping

  Industrial furrë tharje Packaging & Shipping

  Industrial furrë tharje Paketimi: kompensatë apo eksport kartoni.

  Delivery Industrial furrë tharje: Brenda 15 ditëve të punës.

  kompania e Informacionit

     Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

  Suksesi juaj është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

   

   

  FAQ

  1. A mund të rregulloje produkt?

        Po, ne mund ta rregulloje ndonjë produkt sipas kërkesave të klientit.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

        PayPal, West Union, T / T, (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Kjo është rreth 7-15 ditë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!