Low MOQ Auto Humidity Proof Dehumidify Dry Cabinet Price manufacturers and suppliers | Yunboshi

Low Dëshmi MOQ Auto Lagështia Dehumidify Dry Kabineti Price

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Condition: New Type: Dry Cabinet Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Brand Name: YUNBOSHI Voltage: 220V/110V Power(W): 96W Dimension(L*W*H): 1200*700*1885mm Weight: 220KG Certification: CE Warranty: 3 years Product name: Dehumidify Dry Cabinet Price relative humidity range: 20%-60%RH Volume: 1452L average power comsumption: 96W warranty: 3 years MOQ: 1 pcs certification: CE & ISO voltage...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Gjendja:
  I ri
  Lloji:
  thatë Kabinetit
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  YUNBOSHI
  Voltage:
  220V / 110V
  Fuqia (W):
  96W
  Dimension (L * W * H):
  1200 * 700 * 1885mm
  Pesha:
  220kg
  Certifikimi:
  CE
  garanci:
  3 vjet
  Emri i produktit:
  Dehumidify Dry Kabineti Çmimi
  relative varg lagështia:
  20% -60% RH
  vëllimi:
  1452L
  mesatare comsumption të energjisë:
  96W
  garanci:
  3 vjet
  MOQ:
  1 cope
  certifikimit:
  CE & ISO
  tension:
  110 / 220V
  Paketa:
  Rasti kompensatë apo krimb rast kartoni
  raftet:
  5
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Nuk ka shërbim jashtë shtetit me kusht

  Packaging & dorëzimit

  Shitja e Njësitë:
  pika e vetme
  Single Madhësia Paketa: 
  130X79X222 cm
  Single Pesha bruto:
  220.0 kg
  Paketa Lloji:
  Kompensatë.
  Koha Lead :
  Sasi (copë) 1 - 5 > 5
  Lindje. Koha (ditë) 10 Të negociohet

  Main Lloji i thatë Kabinetit

  përshkrim i produktit

  Low Price MOQ Dehumidify Dry Kabineti

   

  Dehumidify specifikimet Dry Kabineti Çmimi

  Numri i modelit. Outer Size (mm) RH Gama pushtet raftet ekran
  GST1453A W1200 * D700 * H1885 20% -60% 48W 5 LCD
  GST1453LA W1200 * D700 * H1885 1% ~ 40% 96W 5 LCD

   

  Dehumidify Funksionet Dry Kabineti Çmimi

  • Anti-venitje, Anti-korrozioni
  • Anti-plakje, parandalimi Pluhuri, anti-statike
  • Dehumidification, Anti-plaga, Anti-oksidimi

  Dehumidify Dry Kabineti Çmimi Usages

  • Shitore Lens, Chip, IC, BGA, SMT, SMD .
  • Dyqan materiale anti-oksigjen, gjysmëpërçues, komponentët saktësi dhe instrumentet.
  • Shitore industria ushtarake, metaleve me ngjyra, moduli, filma, wafers, kimike Lab dhe mjekësi.

  Dehumidify Dry Kabineti Çmimi Karakteristikat

  • 1.2mm çeliku, duke pasur 150 kg.
  • Kontrolli RH në 20% -60% në pikë fikse.
  • Mbrojtja e mjedisit dhe të kursimit të energjisë.
  • Shap metodë memorial aliazh dehumidification.
  • kapacitet të lartë ngarkimit, trung prova dhe thyej rezistente.
  • Trupi Kabineti nuk shtrembëroj edhe në qoftë se duke vendosur gjëra të rënda.
  • Pastërti të ajrit të ndotur nga kimise si sulfide dhe alkooleve.
  • Inteligjente temperatura lexim kompjuterike dhe sistemit lagështia.
  • Mbani dehumidification edhe nëse mundësuar aksidentalisht off 24 orë.
  • jo kundër lagështirës, ​​jo ngrohje, jo dripping kondensim, zhurma ventilatorit.

  Dehumidify Dry Kabineti ÇmimiDehumidification Parimi 

  Faza thithjen:  Vlerat janë hapur zorrët dhe të mbyllura jashtë në mënyrë që të thithin lagështi

                                    në kutinë e auto thatë për desiccant në njësinë e thatë.

  Faza Lodhje:  V alues janë hapur zorrët dhe të mbyllura jashtë në mënyrë që të shter

                                              lagështi  në kutinë thatë auto nga ngopur  desiccant në njësinë e thatë.

  Imazhet e detajuara

   

   

  Related Products
  Numri i modelit. kapacitet Outer Size (mm) RH Gama pushtet raftet ekran
  GST93LA 93L W440 * D450 * H688 1% -40% 16W 3 LCD
  GST157LA 157L W440 * D450 * H935 16W 3
  GST315LA 315L W880 * D450 * H935 16W 3
  GST480LA 480L W600 * D700 * H1276 16W 3
  GST495LA 495L W1000 * D480 * H1100 16W 3
  GST726LA 726L W600 * D700 * H1885  16W 5
  GST1452LA 1452L W1200 * D700 * H1885 32W 5
  GST1453LA 1452L W1200 * D700 * H1885 48W 5
  GST1452-S 1452L W1200 * D700 * H1885 48W 5

   

  Packaging & Shipping
  •  Materiale Paketimi: rasti kompensatë apo krimb kuti kartoni.
  •  Paketa Size: W1300 * D790 * H2220mm
  •  Detail dorëzimit: 15-25 ditë.
  kompania e Informacionit

     Ne jemi një  profesional Electronic prodhues Dry Kabineti  në Kinë sigurimin e madhësive të ndryshme të kabineteve dehumidification me opsione të ndryshme. 

   
    Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

   

   

  FAQ

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!