160L Water Jacketed laboratory co2 incubator price manufacturers and suppliers | Yunboshi

160L ujit xhaketë CO2 laboratorike çmimi inkubator

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Classification: Laboratory Thermostatic Devices Brand Name: YUNBOSHI Model Number: HH.CP-01W Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Product name: laboratory co2 incubator price Color: ivory or blue temperature range: RT+5-50℃ Temperature fluctuation rate: ±0.2 ℃ Temperature Resolution: 0.1 ℃ Power: 950W Internal size: 500*500*650mm External size: 650*640*950mm shelves: 2pcs material: stainless steel Su...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Klasifikimi:
  Laboratorike termostatike Devices
  Emri Markë:
  YUNBOSHI
  Numri Modeli:
  HH.CP-01W
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri i produktit:
  Laboratori CO2 Çmimi inkubator
  Ngjyrë:
  fildish ose blu
  shkallë temperature:
  RT + 5-50 ℃
  Temperatura Shkalla luhatje:
  ± 0.2 ° C.
  Temperatura Rezoluta:
  0,1 ℃
  fuqia:
  950W
  Madhësia e brendshme:
  500 * 500 * 650mm
  Madhësia e jashtme:
  650 * 640 * 950mm
  Rafte:
  2pcs
  material:
  çelik i pandryshkshëm

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  50 Copë / copë në muaj CO2 laboratorike inkubator
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Laboratori Paketa CO2 inkubator: kompensatë apo eksport kartoni.
  port
  Shanghai
  Koha Lead :
  Dërguar në 15 ditë pas pagesës

   

  përshkrim i produktit

  Emri i produktit: Laboratori CO2 Çmimi inkubator

  Packaging & Shipping

  CO2 laborator inkubator Packaging & Shipping

  CO2 laborator inkubator Paketimi: rasti kompensatë.

  CO2 laborator inkubator Delivery: 7-15 ditë.

   

   

  kompania e Informacionit

      Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

      Suksesi juaj është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

  FAQ

  1. A mund të rregulloje produkt?

        Po, ne mund ta rregulloje ndonjë produkt sipas kërkesave të klientit.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

        PayPal, West Union, T / T, (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Kjo është rreth 7-15 ditë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!