160L Water Jacketed laboratory co2 incubator price manufacturers and suppliers | Yunboshi

160L вода обвивка лабораторија CO2 цена инкубатор

Краток опис:

Overview Quick Details Classification: Laboratory Thermostatic Devices Brand Name: YUNBOSHI Model Number: HH.CP-01W Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Product name: laboratory co2 incubator price Color: ivory or blue temperature range: RT+5-50℃ Temperature fluctuation rate: ±0.2 ℃ Temperature Resolution: 0.1 ℃ Power: 950W Internal size: 500*500*650mm External size: 650*640*950mm shelves: 2pcs material: stainless steel Su...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  класификација:
  Лабораторија Термостатски уреди
  Бренд име:
  YUNBOSHI
  Број на модел:
  HH.CP-01W
  Место на потекло:
  Jiangsu, Кина (континентална)
  Име на производот:
  лабораторија CO2 цена инкубатор
  боја:
  слонова коска или сина
  температурен опсег:
  RT + 5-50 ℃
  стапка на температура флуктуација:
  ± 0,2 ℃
  Резолуција на температура:
  0,1 ℃
  моќност:
  950W
  Внатрешна површина:
  500 * 500 * 650mm
  Надворешни димензии:
  650 * 640 * 950mm
  полици:
  2 парчиња
  материјал:
  од нерѓосувачки челик

  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  50 Парче / Парчиња месечно лабораторија CO2 инкубатор
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  лабораторија CO2 инкубатор пакет: иверица или извоз картон.
  Порт
  Шангај
  Водечко време :
  Испраќаат во 15 дена по исплата

   

  Опис на производот

  Име на производ: лабораторија CO2 цена инкубатор

  Пакување и испорака

  лабораторија CO2 инкубатор Пакување и испорака

  лабораторија CO2 инкубатор Пакување: иверица случај.

  лабораторија CO2 инкубатор Испорака: 7-15 дена.

   

   

  Информации за претпријатието

      Бидејќи бевме основана во 2004 година, ние секогаш се придржуваат до идејата за "професија и квалитет за воспоставување на добро корпоративно систем. " 

      Вашиот успех е нашиот извор. Нашата компанија има политиката на "квалитет прво, прво корисниците". Им посакуваме топло добредојде на сите партнери во земјата и странство да соработуваат со нас.

  Најчесто поставувани прашања

  1. Може да се прилагодите на производ?

        Да, може да изберете кој било производи во согласност со барањата на клиентите.

   

  2. начин на плаќање Кои правиш?

        PayPal, Запад Унија, T / T, (100% плаќање однапред.)

   

  3. Кои испорака е на располагање?

        Од страна на морето, од воздух, од страна на експлицитни или како на вашите барања.

   

  4. Која земја ќе се извезени?

        Ние сме биле извезени во многу земји, сите од целиот свет, како Малезија, Виетнам, Тајланд, САД, Франција, Шпанија, Мексико, Дубаи, Јапонија, Кореја, Германија, Porland Итн

   

  5. Колку време е време на испорака?

        Тоа е за 7-15 дена.


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!