4 drum HDPE Spill Containment Pallet manufacturers and suppliers | Yunboshi

4 барабан HDPE истури задржување на палети

special

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Место на потекло:
  Jiangsu, Кина (континентална)
  Бренд име:
  YUNBOSHI
  Број на модел:
  YBS-П4
  Име на производ:
  4 Тапани се одвојува од пластика истури палети
  материјал:
  ЈП, пластика или од нерѓосувачки челик
  големина:
  1300 * 1300 * 300mm
  употреба:
  Погодна за 4 тапани
  Течни Обем:
  240L / 64Gal
  лежиште:
  2772KG
  Виљушкар камион Операција:
  Да истури палети
  Да се ​​расклопуваат:
  Да
  Да бидат наредени:
  Да
  боја:
  како што е прикажано на слика или кориснички

  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  100000, неее / парчиња месечно истури задржување палети
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  Истури задржување палети пакет: иверица.
  Порт
  Шангај или Ningbo


  Опис на производот

  Одвојува истури задржување палети

   

   

   

  Истури задржување палети Функција

  • Може да се расклопуваат,
  • Може да бидат наредени,
  • Голем капацитет: 250L,
  • Силен лого: 2720KG

   

  Истури задржување палети Спецификација

  модел YBS-П4 YBS-P2 YBS-NP4 YBS-NP2
  Големина (мм) 1300 * 1300 * 300 1300 * 710 * 300 1300 * 1300 * 150 1300 * 670 * 150
  Течен Обем (L) 240 120 150 80
  Лежиште (KG) 2772 1361 2772 1361
  Виљушкар камион Операција Да Да Не Не

   

  Пакување и испорака

  Истури задржување палети Пакување и испорака

  Истури задржување палети Пакување: иверица или извоз картон.

  Истури задржување палети Испорака: Во рок од 15 работни дена.

  Информации за претпријатието

     Бидејќи бевме основана во 2004 година, ние секогаш се придржуваат до идејата за "професија и квалитет за воспоставување на добро корпоративно систем. " 

   

  Вашиот успех е нашиот извор. Нашата компанија има политиката на "квалитет прво, прво корисниците". Им посакуваме топло добредојде на сите партнери во земјата и странство да соработуваат со нас.

   

   

  Најчесто поставувани прашања

  1. Може да се прилагодите на производ?

        Да, може да изберете кој било производи во согласност со барањата на клиентите.

   

  2. начин на плаќање Кои правиш?

        PayPal, Запад Унија, T / T, (100% плаќање однапред.)

   

  3. Кои испорака е на располагање?

        Од страна на морето, од воздух, од страна на експлицитни или како на вашите барања.

   

  4. Која земја ќе се извезени?

        Ние сме биле извезени во многу земји, сите од целиот свет, како Малезија, Виетнам, Тајланд, САД, Франција, Шпанија, Мексико, Дубаи, Јапонија, Кореја, Германија, Porland Итн

   

  5. Колку време е време на испорака?

        Тоа е за 7-15 дена.


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!