4 drum HDPE Spill Containment Pallet manufacturers and suppliers | Yunboshi

4 daulle HDPE derdhjes paletë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Brand Name: YUNBOSHI Model Number: YBS-P4 Product Name: 4 Drums Detachable Plastic Spill Pallet Material: PE, Plastic Or stainless steel Size: 1300*1300*300mm Usage: Suitable for 4 drums Liquid Volume: 240L/64Gal Bearing: 2772KG Forklift Truck Operation: Yes Spill Pallet Be disassembled: Yes Be stacked: Yes Color: like the picture shows or customized Supply Ability ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  YUNBOSHI
  Numri Modeli:
  YBS-P4
  Emri i produktit:
  4 bateri ndashëm plastike derdhje paletë
  materiali:
  PE, plastike apo çelik
  Size:
  1300 * 1300 * 300mm
  Perdorimi:
  I përshtatshëm për 4 bateri
  Vëllimi Liquid:
  240L / 64Gal
  duke:
  2772KG
  Forklift Operacioni Truck:
  Po Spill paletë
  Të çmontuar:
  po
  Të jetë bërë pirg:
  po
  Ngjyrë:
  si tregon foto ose përshtatur

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  100000 Copë / copë në muaj derdhjes Pallet
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Luaj paketë Containment paletë: kompensatë.
  port
  Shanghai ose Ningbo


  përshkrim i produktit

  Ndashëm derdhjes paletë

   

   

   

  Derdhjes paletë Feature

  • Mund të disassembled,
  • Mund të jetë bërë pirg,
  • Kapaciteti i madh: 250L,
  • duke fortë; 2720KG

   

  Derdhjes paletë Specifikim

  model YBS-P4 YBS-P2 YBS-NP4 YBS-NP2
  Size (mm) 1300 * 1300 * 300 1300 * 710 * 300 1300 * 1300 * 150 1300 * 670 * 150
  Volum likuid (L) 240 120 150 80
  Duke (KG) 2772 1361 2772 1361
  Forklift Truck Operacioni po po jo jo

   

  Packaging & Shipping

  Derdhjes paletë Packaging & Shipping

  Derdhjes paletë Paketimi: kompensatë ose eksportit kuti kartoni.

  Derdhjes paletë Dorëzimit: Brenda 15 ditëve të punës.

  kompania e Informacionit

     Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

   

  Suksesi juaj është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

   

   

  FAQ

  1. A mund të rregulloje produkt?

        Po, ne mund ta rregulloje ndonjë produkt sipas kërkesave të klientit.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

        PayPal, West Union, T / T, (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Kjo është rreth 7-15 ditë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!