Stainless Steel Laboratory Vacuum Oven with Pump manufacturers and suppliers | Yunboshi

Çelik Laboratori vakum Oven me pompë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Condition: New Type: Vacuum Drying Equipment Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Brand Name: YUNBOSHI Model Number: DZF-6090 Voltage: 220V/50HZ Power(W): 2400 W Dimension(L*W*H): 595*600*1245mm Weight: 180kgs Certification: CE Product name: Stainless Steel Laboratory Vacuum Oven Vacuum Degree: 133Pa Laboratory Vacuum Oven Temperature resolution: 0.1℃ Temperature fluctuation: ±1℃ Laboratory Vacuum Oven T...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Gjendja:
  I ri
  Lloji:
  Vakum Pajisje tharjes
  Vendi i origjinës:
  Jiangsu, China (Mainland)
  Emri Markë:
  YUNBOSHI
  Numri Modeli:
  DZF-6090
  Voltage:
  220V / 50Hz
  Fuqia (W):
  2400 W
  Dimension (L * W * H):
  595 * 600 * 1245mm
  Pesha:
  180kgs
  Certifikimi:
  CE
  Emri i produktit:
  Çelik laboratorike vakum Oven
  Vakum Diplomë:
  133Pa laboratorike vakum Oven
  Rezoluta Temperatura:
  0,1 ℃
  Temperatura luhatje:
  ± 1 ℃ laboratorike vakum Oven
  Shkallë temperature:
  RT +10 ~ 250 ℃
  Temperatura e punës:
  +5 ~ 40 ℃ vakum Laborator Oven
  Madhësia e punës:
  450 * 450 * 450mm
  Pesha neto:
  180 KG
  raftet:
  2pcs laboratorike vakum Oven
  materiali:
  çelik i pandryshkshëm
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Nuk ka shërbim jashtë shtetit me kusht
  garanci:
  1 vit

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  50 Copë / copë në muaj vakum Laborator Oven
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Vakum Laborator Oven Paketa: rasti kompensatë ose pako kartoni huall mjalti.
  port
  Shanghai
  Koha Lead :
  Transportohen në 7 ditë pas pagesës

  Llojet kryesore të furrë tharje

  përshkrim i produktit

  Emri i produktit: Laboratori Vacuum Oven me pompë

  Vakum Laborator Oven Aplikim

  • produkte të qelqit Industri off flluskë vakum;
  • industriale dhe minierave ndërmarrjet, universitetet, kërkimore shkencore dhe laboratorëve të ndryshme;
  • artikuj depozituara nën vakum ose qeramike, ngjitës, ngjyra, lodra plastike, zanate rrëshirë, qirinj, fishekë printer.   

  Vakum Laboratory Features Oven

  • Riorganizuar dizajn hark pioneered nga shell është e ftohtë-mbështjellë pjatë çeliku llak elektrostatike;  
  • Liner janë bërë prej çeliku inox, gjysmë-rrethore dizajn katror është më i përshtatshëm për të pastruar;    
  • Ngushtësi e derës shasi rregullores krejtësisht arbitrare nga ana e përdoruesit,   forma e përgjithshme e vulave derë gome silikoni, për të siguruar dhomën e lartë vakum; 
  • Struktura drejtkëndëshe i studios lokale, në mënyrë që vëllimi maksimal efektiv, me dyer çeliku, plumb-provë derë qelqi të dyfishtë,  në mënyrë që të materialeve të trajnimit të lejojë përdoruesit për të vëzhguar studio në një shikim.

  Vakum Laborator Oven Specifcation

   

  Emri i produktit Laboratori vakum Oven
  model DZF-6090
  Vakum Laborator Oven  raft 2 copë
  pushtet 2400W
  Vakum Laborator Oven  tension 220V 50Hz
  vakum Vlerësoni 133Pa
  Temperatura të punës + 5-40 ℃
  Temp. Kontrolli Gama RT + 10 ~ 250 ℃
  Temp. Rezoluta / Temp. luhatje 0,1 ℃ / ± 1 ℃
  Vakum Laborator Oven  Outer Material çeliku , trashësi 1.2mm si
  Vakum Laborator Oven  brenda materiale SS, thinckness si 3mm
  Outer Size (mm) 595 * 600 * 1245mm
  Brenda Dhoma (mm) 450 * 450 * 450mm

   

  Vakum Laboratory Karakteristikat Oven

  • Made e pjatë të ftohtë-mbështjellë çeliku me cilësi të lartë, përfunduar me spërkatje elektrostatike pluhur,  pallto është e vështirë dhe të fortë, me rezistencë të fortë ndryshk.
  • Studio për pjatë me cilësi të lartë çelik inox, formë të rrumbullakët, të qetë, të butë, të lehtë për të pastruar.
  • Strehimi dhe studio, mbushjen e hollë qelqi leshi termike materiale izoluese, ka të mirë funksionin e izolimit termik, në mënyrë efektive të garantuar saktësinë e stabilitetin e temperaturës në kabinet dhe përdorimin e mjedisit.
  • Dera është për strukturën e dyfishtë xhami kuvertë, materiali nxehtë në furrë mund të vërehet në mënyrë të qartë, dhe të ketë efekt të mirë izolim të ngrohjes. Në mënyrë efektive mund të shmangur operatorin Bërns.
  • Studio dhe të pajisur me unazë nënshkrimin rezistent ndaj nxehtësisë gome mes derë qelqi,  për të siguruar për të arritur shkallë të lartë vakum në kuti.
  • Sipërfaqja e jashtme e ngrohës është instaluar në mur të brendshëm të punëtorisë, dhe për të përmirësuar uniformitetin e temperaturës në kabinetin sa më shumë të jetë e mundur, dhe për të lehtësuar dhomë të pastër.
  • Kontrolli Temperatura nga mikrokoordinator inteligjente prodhimit të teknologjisë digjitale,  me vendosjen industriale PID vetë dhe funksionimin e katër dyfishtë tregues LED Windows,  saktësi të kontrollit të temperaturës, aftësi të fortë anti-zhurma, dhe operacion është shumë i përshtatshëm.

  Vakum Laborator Oven Accessories Optional

  • printer
  • port RS485 dhe komunikimi
  • 25mm / 50mm / 100mm port kabllo
  • Independent kufizuar kontrollues temperatura
  • Procedura mendor kontrollues temperatura
  • Mendor kristal likuid procedure temperture kontrollues
  Related Products

  Vakum Laborator Oven Related Products 

  Packaging & Shipping

  Vakum Laborator Oven Packaging & Shipping

  Vakum Laborator Oven Paketimi: kompensatë apo eksport kartoni.

  Vakum Laborator Delivery Oven: Brenda 15 ditëve të punës.

  kompania e Informacionit

    Që nga viti ne kemi qenë themeluar në vitin 2004 ne gjithmonë respektimi me idenë e "profesionit dhe cilësisë për krijimin e një sistemi të mirë të korporatës. " 

     Suksesi juaj është burimi ynë. Kompania jonë mban politikën e "cilësisë së parë, përdoruesit e parë". Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë në shtëpi partnerit dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne.

  FAQ

  1. A mund të rregulloje produkt?

        Po, ne mund ta rregulloje ndonjë produkt sipas kërkesave të klientit. Të tilla si tensionit, plug dhe raft.

   

  2. mënyra e pagesës të cilat janë duke bërë?

       PayPal, Union West, T / T, Unë f ju vendosni porosinë tuaj në Alibaba, ju mund të paguani me kartë krediti
  (pagesa 100% paraprakisht.)

   

  3. Cilat dërgesë është në dispozicion?

        Nga deti, nga ajri, nga të shprehur apo si kërkesën tuaj.

   

  4. Cili vend ju janë eksportuar?

        Ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, të gjithë më të gjithë botën, si Malajzia, Vietnami, Tailanda, Shtetet e Bashkuara, Franca, Spanja, Meksika, Dubai, Japoni, Kore, Gjermani, Porland Etj

   

  5. Sa kohë është koha e dorëzimit?

        Brenda 15 ditëve pune.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!